TATTO EXPO SLOVENIA

Največja tattoo prireditev v Sloveniji že 14. leto združuje mednarodne artiste, ki v dveh dneh prestavijo svoje delo, se družijo in delijo znanje o tetoviranju z obiskovalci. V Sloveniji se bo odvila v edinstvenem ambientu nekdanje železniške kurilnice Ljubljana Šiška.

Organizatorji za soboto, 20. in nedeljo, 21. aprila pripravljajo zanimiv program, o katerem si lahko preberete več na njihovi spletni strani www.sloveniatattooconvention.com in družabnem omrežju Facebook – 14. Mednarodni Tattoo expo Slovenia .

Vožnje z vlakom vrtne železnice in modelna železnica

Iz Železniškega muzeja Slovenskih železnic sporočamo, da bo muzej zaprt za redne oglede muzejske zbirke (več Muzej bo izjemoma zaprt med 19. 4. in 21. 4. 2024). Obiskovalci in obiskovalke konvencije si boste lahko ogledali delovanje modelne makete oba dneva prireditve. V soboto, 20. aprila bodo med 11. in 17. uro organizirane tudi vožnje z edinstvenim vlakom vrtne železnice.

Foto: Železniški muzej Slovenskih železnic

*Za vožnjo z vlakom vrtne železnice so zaželeni prostovoljni prispevki.