‼️Obveščamo, da je današnji dogodek zaradi slabega vremena prestavljen na drug termin. Nov datum vam bomo sporočili naknadno‼️

Zahvaljujemo se za razumevanje!

Kljub temu dobrodošli, da današnji dan preživite v našem muzeju in si ogledate naše razstave. ⏳️Odprt je med 10. in 18. uro. ⏳️

Ob tem vas vabimo, da si rezervirate soboto, 18. junija, za obisk do našega muzeja. Potekala bo Poletna muzejska noč 2022.

PRESTAVLJENO! V soboto, 28. maja 2022, vas vabimo v Železniški muzej Slovenskih železnic na prireditev Železnica povezuje!

Med 11. in 17. uro na Parmovi ulici 35 v Ljubljani pripravljamo zanimiv program dejavnosti za železniške navdušence vseh generacij.

Kaj je lahko za otroke bolj nepozabno doživetje iz Železniškega muzeja, kot je vožnja z vrtno železnico po 500 metrov dolgi progi, široki 184 milimetrov? Vabljeni k branju o nastanku ene izmed modelnih lokomotiv in o njenem avtorju – Mali in veliki otroci, popeljite se z nami z vrtno železnico!

Vljudno vabljeni v Železniški muzej Slovenskih železnic!